ХIII Міжнародний Економічний Форум "Глобалізація і Інтеграція: Виклики і Рішення"

27.09.2013
ХIII Міжнародний Економічний Форум "Глобалізація і Інтеграція: Виклики і Рішення"

 

Львів - Трускавець / 10-12 жовтня 2013 року

Міжнародний Економічний Форум, що традиційно проходить на Львівщині у жовтні, збирає членів урядів східно-європейських держав, політиків і фінансистів, експертів і лідерів міжнародного та вітчизняного бізнесу для обговорення стратегічних питань розвитку України в контексті світових процесів глобалізації та інтеграції.

Форум надасть унікальну можливість отримати актуальну інформацію з перших рук і взяти участь у дискусіях з питань тенденцій розвитку глобальної економіки, інтеграції України в європейську економіку, а особливо пошуку українським урядом стратегічних рішень щодо викликів глобалізації в умовах нестабільності останніх років.

Серед основних завдань форуму – розробка нових стратегій в умовах глобальних соціально-економічних змін, модернізації національної економіки, впровадження стратегічних інвестиційних проектів і інноваційних технологій.

На форумі планується також обговорити успішний досвід і нові можливості технологічних та індустріальні парків, нові реалії і можливості Українсько-Європейської співпраці, традиції та сучасний розвиток української індустрії гостинності.