Інформація про компанію Инсталпласт - виробник пластикових труб

Інсталпласт - вітчизняний виробник пластикових труб для водопостачання, газопостачання та водовідведення.

Історія промислової групи "Інсталпласт" починає свій відлік із заснованого у 1994 році малого приватного підприємства "Хортиця". На орендованих площах у містечку Городок Львівської області, з встановлення екструдера.

Новинка, якість якої не поступалась закордонним аналогам, проте відчутно дешевша, сподобалась споживачам. Продукцією підприємства почали цікавитися. Керівництво підприємства придбало ще кілька екструзійних ліній, зокрема для виготовлення водопровідних труб. Проаналізувавши стан інсталяційного ринку України, наше підприємство одне з перших почало виготовляти з'єднувальні частини, необхідні для монтажу трубопровідних систем: трійники, коліна, муфти, хрестовини. Ринок миттєво зреагував на цю подію і у підприємства з'явились серйозні клієнти у всіх регіонах України, а також у Росії, Молдові, Білорусі, Угорщині... З цього моменту почався перший етап структуризаціі ринку полімерних труб в Україні. Зважаючи на місце розташування, вагомість, відповідальність, яких набуло підприємство, і той факт, що в Запоріжжі паралельно розвинулась однойменна фірма "Хортиця" оператор продовольчого ринку, з метою усуненні плутанини із відомими брендами, було прийнято рішення змінити назву і форму власності підприємства.

Отже у 2001 році з'явилася промислова група "Інсталпласт".

Промислова група "Інсталпласт" це підприємство замкненого циклу виробництва труб:

- із поліпропілену для внутрішніх систем водовідведення діаметрами 32-110 мм;

- із полівінілхлориду для зовнішніх мереж водовідведення діаметрами 110-400 мм:

- із поліетилену для водопровідних систем діаметрами 20-400 мм;

- із поліетилену для систем газопостачання діаметрами 20-400 мм SDR-17,6 (3 атм) і SDR-11 (6 атм}.

Крім цього, "Інсталпласт" виготовляє повний асортимент фасонних частин для внутрішніх і зовнішніх систем водовідведення, а також захисних оболонок для телекомунікаційних систем і мереж.

Вся продукція "Інсталпласт" виготовляється на високоякісному обладнанні відомих західних фірм KRAH, Krauss Maffei, CINCINNATI, WEBER.

Виробничий процес контролюється комп'ютерною системою управління.

Для ефективної реалізації власної продукції та швидкої доставки її до споживача "Інсталпласт" створив транспортну мережу із середньо- та багатотоннажних вантажівок.

З метою удосконалення якісних характеристик продукції "Інсталпласт" активно співпрацює з науково-дослідними установами та вищими навчальними закладами, зокрема Національним університетом "Львівська політехніка".

Вагому частку власних прибутків фірма спрямовує на технічне переозброєння виробництва, впровадження новітніх технологій, підвищення кваліфікації персоналу.

Крім основної продукції для максимального задоволення вимог клієнтів фахівці фірми розробили та налагодили випуск стандартних дорожніх стовпчиків та футлярів механічного захисту підземних електро-, радіо- та інших мереж.

Ще одним досягненням фірми є створення виробничо-монтажного підрозділу, завданням якого є монтаж, налагодження і запуск в експлуатацію внутрішніх і зовнішніх мереж водопостачання та водовідведення.

Продукція, що випускається промисловою групою "Інсталпласт", сертифікована, підкріплена необхідними документами якості та відповідності вимогам і нормам Держстандарту України, її реалізація здійснюється через організовану дилерську мережу в Україні та країнах СНД.

Серед українських споживачів нашої продукції - "Укртелеком"," Укрзалізниця", столичний трест "Познякижилбуд", мережа гіпермаркетів "Епіцентр" і "Нова Лінія" , та безліч комунальних підприємств.

"Інсталпласт" постійний учасник інсталяційних виставок в Україні, таких як "Акватерм", "Акватерм" (Росія) , "Архітектура і будівництво". Є володарем найпрестижніших нагород: "Золотий меркурій", "Вища проба", "Європейська якість."

Створення додаткових робочих місць, стабільна якість виробів, збільшення асортименту продукції - головна стратегія розвитку промислової групи "Інсталпласт".

У 2012 році на підприємстві розпочато виробництво напірних та безнапірних труб з поліетилену , поліпропілену діаметром від 300 мм до 4 000 мм .

Висока якість і надійність продукції "Інсталпласт" у поєднанні з відмінними монтажними роботами принесли промисловій групі добі відгуки споживачів і визнання в цьому секторі ринку. Разом з високою якістю, справжнім козирем продукції "Інсталпласт" є її ціна.